Nazwa wydatku Koszt M R1 R2 podział kosztów

obrączki   M - Przyszli małżonkowie wspólnie
suknia ślubna R1 - Rodzice Panny Młodej
suknia na poprawiny R2 - Rodzice Pana Młodego
buty,dodatki Pani Młoda
fryzjer i salon piękności - liczba gości
garnitur
dodatki Pan Młody Wyliczone koszta:
fotograf Suma kosztów: 0 zł
videofilmowanie Koszt na osobę: 0 zł
oprawa muzyczna Podział kosztów
restauracja Przyszli małżonkowie: 0 zł
strojenie lokalu Rodzice P. Młodej: 0 zł
alkohole Rodzice P. Młodego: 0 zł
napoje bezalkoholowe
tort i ciasta
owoce
pojazd do ślubu Wasze imiona ?
kwiaty
"co łaska" dla księdza
strojenie kościoła
organista i kościelny
zaproszenia
formalności w USC
nocleg dla gości
  <----- tu wpisz własne
  <----- tu wpisz własne
  <----- tu wpisz własne

Kalkulator ślubny, czyli jak okiełznać wydatki na ślub

Z uroczystością ślubu i wesela wiąże się cała masa różnych wydatków. Gdy Para Młoda zaczyna planować, szuka prostych aplikacji, które mogą pomóc w uwzględnieniu wszystkich kosztów, jakie ponieść będzie trzeba na zorganizowanie ślubu i wesela. W poniższym artykule przedstawimy kilka ciekawych opcji.

Jak obliczyć koszty ślubu i wesela?

Na pewno każda para jeszcze przed ślubem (mniej więcej na rok czy półtora przed Tym Wielkim Dniem) stara się pobieżnie ustalić ogólny koszt takowego przedsięwzięcia. Jak tego dokonać w szybki i możliwie najprostszy sposób? Warto jest w tym celu przejrzeć aktualnie dostępne kalkulatory ślubne opublikowane w internecie. Są to bardzo proste aplikacje, jednakże najbardziej pożądaną rzeczą w nich jest to, iż mamy po kolei wyszczególnione kwestie, koszty związane ze ślubem i weselem. W przeciwnym razie bowiem nie byłyby w stanie odpowiednio spełniać swojej funkcji. Warto jednak wiedzieć, iż niektóre z nich mają nieco nowocześniejsze i bardziej praktyczne opcje, inne natomiast raczej podstawowe funkcje. Na dzień dzisiejszy najwygodniejszym i najbardziej innowacyjnym (a zatem i docenianym przez tysiące par narzeczonych) jest http://www.kalkulatorslubny.pl/. Przedstawia on bowiem nie tylko listę poszczególnych strojów i dodatków do ubioru zarówno Panny Młodej, jak i jej wybranka, ale także stara się w ogólnych kosztach zawrzeć ceny związane z opłatami kościelnymi i/lub dotyczącymi ślubu cywilnego. Oprócz tego kalkulator uwzględnia takie koszty jak dekoracje auta, czy chociażby alkohol w różnych opcjach począwszy od klasycznej czystej wódki, poprzez wino i szampana, aż na bardziej wyszukanych trunkach skończywszy. Warto zdawać sobie także sprawę z aktu, iż niektóre serwisy oferujące kalkulatory, jak to jest na tej stronie http://www.kalkulatorslubny.pl/ pozwalają przyszłej Parze Młodej dopisać własne wydatki. Jest to szalenie wygodne i komfortowe rozwiązanie, w dzisiejszych czasach personalizacja jest bowiem na topie. Dzięki takiej możliwości nie jesteśmy zmuszeni do korzystania tylko z ogólnych opcji, z gotowych kosztów, ale możemy uwzględnić własne, o których twórcy kalkulatora nie pomyśleli. To bardzo duże udogodnienie. W ten sposób Para Młoda nie musi doliczać do wyniku żadnych dodatkowych kosztów. W kalkulatorze owym uwzględnione są wszystkie wydatki związane z organizacją ślubu oraz wesela. Nie zapomniano o niczym, nic nie zostało pominięte – wszak dzięki temu każda para narzeczonych może zaplanować ten dzień dokładnie tak, jak go sobie wymarzyła.

Kalkulator ślubny w formie aplikacji

Warto również wziąć pod uwagę te kalkulatory, które mamy możliwość pobrać na własny komputer. Mowa tutaj zarówno o propozycjach przygotowanych w prosty sposób w Excelu, ale również i o bardzo popularnych w ostatnim czasie aplikacjach mobilnych. Bardzo przyjemnie uzupełnia się kalkulator, który mamy zawsze pod ręką we własnym smartfonie, tablecie. Dzięki temu możemy w dowolnej sytuacji wrócić do rozmowy o kosztach, przeanalizować je nawet w trakcie mierzenia sukni, czy przy wyborze sali weselnej. Jest to na pewno duże ułatwienie – wszak niegdyś wszelkie obliczenia wykonywać trzeba było w zeszycie.

Dlaczego warto jest korzystać z kalkulatora ślubnego?

Kalkulator ślubny to aplikacja stworzona z myślą o przyszłych Nowożeńcach. To idealny, prosty i szybki sposób na oszacowanie jaki będzie łączny koszt organizacji przyjęcia weselnego oraz ślubu. Dużym ułatwieniem jest również wskazanie kategorii w kalkulatorze. Wystarczy w odpowiednim okienku wpisać, ile będzie kosztować suknia ślubna, garnitur, wynajem sali weselnej, współpraca z kamerzystą, fotografem, zespołem muzycznym, wynajem samochodu do ślubu. Nie da się zaprzeczyć, że najlepszymi modelami kalkulatorów są te, gdzie znajduje się miejsce na dopisanie dodatkowych kategorii. Dzięki temu otrzymany wynik będzie o wiele dokładniejszych, a w obliczeniach uwzględnić będzie można praktycznie wszystkie koszty związane z organizacją ślubu oraz przyjęcia weselnego.

Wśród zalet kalkulatora ślubnego można wyróżnić:

  • szybka i prosta obsługa,
  • jasny i przejrzysty układ,
  • możliwość wykonania dokładnych obliczeń,
  • uwzględnienie kosztów związanych z organizacją przyjęcia weselnego i ślubu,
  • kalkulator jest dostępny online, dzięki czemu praktycznie w każdym momencie można z niego skorzystać, wystarczy posiadać dostęp do Internetu.
  • Nie da się zaprzeczyć, że dzięki kalkulatorowi ślubnemu można bardzo szybko obliczyć, jaki będzie łączny koszt organizacji przyjęcia weselnego i ślubu. Najważniejsze jest to, że korzystanie ze strony jest niezwykle proste i wręcz intuicyjne. W odpowiednie kratki należy wpisać koszt, a kalkulator w kilka sekund przeliczy ile będzie kosztował ślub oraz wesele. Każdy z powodzeniem może teraz przekonać się o tym, z jakimi wydatkami musi się tutaj liczyć. Jesteśmy w stu procentach przekonani, iż gdyby nie istniały tego typu nowoczesne kalkulatory, pary narzeczonych mogłyby się w całym budżecie ślubnym nieco się pogubić, na pewno sporo spraw zostałoby pominiętych, o jakimś wydatku przyszli małżonkowie by zapomnieli. Jednak nie od dziś przecież wiadomo, że dla zdecydowanej większości ludzi dzień ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego jest tym najistotniejszym w życiu, dlatego też pragną ani, by wszystko było wówczas dopięte na ostatni guzik. W dzisiejszych czasach dostęp do sieci to już standard, dlatego każda para narzeczonych może bezpłatnie, szybko i w sposób szalenie wygodny i komfortowy skorzystać z kalkulatora ślubnego, podliczając wszystkie wydatki, jakie przyjdzie jej niebawem ponieść.

    Ile kosztuje ślub, jakie są wydatki weselne?

    Teraz będziecie wiedzieć już wszystko – nawet jeśli nie uważacie się za mistrzów matematyki! Należy uławiać sobie codzienne życie, a właśnie skorzystanie z kalkulatora jest tego najznakomitszym przykładem. Jesteśmy zatem przekonani, że żaden element budżetu ślubno – weselnego nie będzie stanowił dla Was zagadki, wszak wszystko skrzętnie obliczy za Was genialna i jednocześnie prosta w obsłudze aplikacja!